Soutěž o cyklistické brýle firmy 3F je uzavřena. Kdo se stihl přihlásit do 10.8. a provedl platbu, dostane brýle u prezentace. I ostatní dostanou šanci. Brýle se objeví v tombole po závodě, která bude letos díky partnerům skutečně bohatá.

JUBILEJNÍ 10. ROČNÍK 2018 SE BUDE KONAT 1. ZÁŘÍ 2018. 

GENERÁLNÍ PARTNER se představuje…

 

 

TE Connectivity je generálním partnerem 10.ročníku jedinečného závodu přímo v Krkonošském národním parku. Jsme rádi, že můžeme podpořit závod v samém srdci Krkonoš.

„NASEDNĚTE S TE NA KOLO A UŽIJTE SI JEDINEČNÝ ZÁVOD TE KRKONOŠSKOU 70MTB“.

Jednou ze základních hodnot naší společnosti je týmová práce, a proto jsme rádi, že podporujeme právě tento týmový závod.
TE Connectivity je nadnárodní společnost s více jak 75000 zaměstnanci po celém světě, která má v Trutnově dva výrobní závody.  V tuto chvíli náš TEam tvoří více jak 1300 zaměstnanců.
Hlavním zaměřením závodu Komenského je výroba komunikačních a síťových relé, speciálních konektorů, odporů a konektorů pro solární panely.
V závodě v Poříčí vyrábíme teplem smrštitelné tuby. Věděli jste, že v každém osobním autě je téměř 5 km kabelů a v letadle dokonce 514 km? A spoje těchto kabelů chrání právě naše tuby.
Zajímavostí určitě je, že pozemky v Sillicon Valley TE Connectivity prodala Facebooku a výrobu z tohoto bájného místa stěhuje právě do Trutnova, takže kousek pověstného Sillicon Valley míří přímo k nám!
V současné době rozšiřujeme výroby v obou našich závodech a těšíme se na každého nového kolegu.

HLAVNÍ PARTNEŘI


laznelazne

 

 

 

 

 

PARTNEŘI

autostyl

trek   aminostar  tlachac

te suva mosev  montrago kk  kast geosa copab   stoneart  radioking omnia    birel baumit

 

_______________________________________________

facebook   TOPlist