FOTOGRAFIE ZE ZÁVODU JSOU VE FOTOGALERII

VÝSLEDKY ZÁVODU K70MTB

GENERÁLNÍ PARTNER se představuje…
The Cairo Museum: Masterpieces of Egyptian Art

 

 

TE Connectivity je generálním partnerem 10.ročníku jedinečného závodu přímo v Krkonošském národním parku. Jsme rádi, že můžeme podpořit závod v samém srdci Krkonoš.

„NASEDNĚTE S TE NA KOLO A UŽIJTE SI JEDINEČNÝ ZÁVOD TE KRKONOŠSKOU 70MTB“.

Jednou ze základních hodnot naší společnosti je týmová práce, a proto jsme rádi, že podporujeme právě tento týmový závod.
TE Connectivity je nadnárodní společnost s více jak 75000 zaměstnanci po celém světě, která má v Trutnově dva výrobní závody.  V tuto chvíli náš TEam tvoří více jak 1300 zaměstnanců.
Hlavním zaměřením závodu Komenského je výroba komunikačních a síťových relé, speciálních konektorů, odporů a konektorů pro solární panely.
V závodě v Poříčí vyrábíme teplem smrštitelné tuby. Věděli jste, že v každém osobním autě je téměř 5 km kabelů a v letadle dokonce 514 km? A spoje těchto kabelů chrání právě naše tuby.
Zajímavostí určitě je, že pozemky v Sillicon Valley TE Connectivity prodala Facebooku a výrobu z tohoto bájného místa stěhuje právě do Trutnova, takže kousek pověstného Sillicon Valley míří přímo k nám!
V současné době rozšiřujeme výroby v obou našich závodech a těšíme se na každého nového kolegu.

HLAVNÍ PARTNEŘI


laznelazne

 

 

 

 

 

PARTNEŘI

autostyl

Cystic Fibrosis: A Family Affair Skin Shows: Gothic Horror and the Technology of Monsters aminostar  Unix Shell Programming

te suva mosev  Away With The Fairies (Susan Morland Book 1) Geometry: Practice Workbook, Additional Practice for Every Lesson (Prentice Hall Mathematics)   kast Psoriasis Treatment: Heal and Cure Today (Health and Wellness) copab   stoneart  The Roman Colosseum (Great Structures in History) omnia    birel baumit

 

_______________________________________________

The Atlantic And Pacific Ship-Railway Across The Isthmus Of Tehuantepec In Mexico: Considered Commercially, Politically And Constructively    TOPlist